Вт. Апр 13th, 2021

УВАГА ШАХРАЇ!!!!
Сьогодні з ранку подзвонив хлопець по моєму оголошенню на olx . Після розмови з ним , в якій він розказував ,що немає часу сам приїхати, бо працює , що це для дитини подарунок і що він нічого не розуміє в ігрових приставках , ми домовилися з ним на 19.00 , але в 18.30 він повинен буа зателефонувати . В 18.30 я передзвонив йому сам , але він був поза зоною досяжності . На зв’язок він вийшов в 21.15 і сказав що його кур’єр буде за 30 хв. біля мене , попросив реквізити моєї карти , просив навіть паспорт з собою взяти , чого я звісно не зробив . Таксист приїхав в 22.15 . Він набрав таксиста , по гучномовцю запитав його про стан товару і чи є на місці всі комплектуючі. Далі повідомив мені , що зараз перешле кошти. Мені на телефон прийшло повідомлення (фото додаю). Але я не поспішав віддавати товар , адже на приват 24 кошти не прийшли. Весь час він був на гучномовці , казав що гроші з його карти вже зняли , питав чому я затримую водія , поспішав мене , аргументуючи смскою яка мені прийшла. Я пояснив йому ситуацію і зателефонував на гарячу лінію приват 24. Він залишався на гучномовці таксиста телефону.

В приваті сказали що кошти не надходили , а номер з смс , відрізняється на одну цифру з приватівським. Замість 33 повинно було бути 37 , після чого він моментально кинув слухавку і вимкнув телефон. Я цілий день відчував що це міг бути шахрай, він якось дуже не впевнено зі мною говорив . В цій історії шкода водія таксі. Він мав завести товар на сихів , по словам клієнта за товаром мав вийти кум . За очікування дав таксисту на пачку сигарет.


P.S. В приваті сказали , що якщо гроші пересилають з терміналу то на чеку знизу є гаряча лінія терміналу , де можна дізнатись чи насправді кошти були переслані. Тому якщо будете у такій ситуації просіть фото чеку у клієнта і дзвоніть , тому що нарахування з терміналу може надходити на карту до 3-ьох днів. І на останок хочу передати привіт СиховуУВАГА ШАХРАЇ! Сьогодні з ранку подзвонив хлопець по моєму оголошенню на olx😁Бажано макс репост , мені здається що схема свіжа !!!