Сб. Янв 16th, 2021

Вщіпніть мене! 17 тисяч гривень штрафу!!!
А розмов то було, а помпи, а ритуальних танців.
В номінації пшик-2015 перемагає справа про 2,6 тонни бурштину.
Пам’ятаєте? В Рівному в мікроавтобусі, який належав на той час директору ДП «Укрбурштин» Олежику Ярошику знаходять найрекорднішу з партій бурштину – дві тисячі п’ятсот кілограмів.
Ну всі чекали гучного процесу, бо ж Arsen Avakov обіцяв, що так воно не минеться. Кричали податківці, кричала міліція, викрикувала прокуратура. А на виході – хоч сядь, обійми ручками колінця і не знай – плакати тобі чи сміятися!
Отож, суд встановив – УВАГА!
Невідомий нікому парєнь по імєні Святік купив у невідомої йому особи незаконно добутий бурштин – тисячу кілограмів за сорок тисяч доларів, – йдеться у судовому вироку. Потім Святік перевіз цей бурштин чогось на склад Укрбурштина в Клесові. Але Святіку було мало і Святік замовив невстановленій судовим слідством особі ше півтори тонни. Невстановлена судовим слідством особа найняла ще дев’ять невстановлених судовим слідством осіб і за травень-червень 2015 року вони намили в Сарненському районі трьома мотопомпами, необхідних тисячу п’ятсот кілограмів. Їх Святік завіз на той самий склад. Потім арбітражна керуюча банкрутуючого на той час Укрбурштина Оленка Левкович дала директору держпідприємства довіреність на отримання матцінностей від запорізької фірми «Старт». І той директор – Олег Ярошик, ні сном, ні духом, не знаючи що то незаконно добутий бурштин на власному автомобілі перевіз його в Рівне, де бурштин і затримали доблесні міліціонери і не менш доблесні податківці.
І шо суд? А нічо. Святік каже – віноват – каюсь. Укладає угоду з прокуратурою. І суд визнає його винним за трьома статтями. Арешт або обмеження волі до трьох років замінюють на штраф, за іншими статтями – також штрафи. Більше покарання поглинає менше і… о боги, Святіка жорстоко карають – нема в судді Оксани Крижової серця, це ж треба навіть не чути про гуманність, щоб так карати – 17 тисяч гривень. І ще на 42 тисячі він попадає за всілякі експертизи. Бурштин, оцінений у 136 тисяч доларів – суд звертає державі. 136 тисяч доларів за дві з половиною тонни! 136 тисяч доларів при вартості кілограма на той час – мінімум три тисячі. Порахуєте самі? Бо в мене якісь мільйони доларів виходять.
Суд постановляє повернути колишньому директору Укрбурштина мікроавтобус, який знаходився на штрафмайданчику і всьо. Він чистий. І арбітражна керуюча чиста.
Народ поаплодував і забув. І от якби Dmytro Bondar не знайшов того рішення, то ми б і далі думали, які молодці у нас правоохоронці.
І тут я така думаю собі, а не пішли б ви з таким слідством і такими вилученнями далеко?
Ну вашужмаму за ногу, ну як так???
Карочє, пацани, мийте і не парьтесь. Всьо буде збс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *